Σάββατο, 27 07 2024

Διάκριση μαθητριών μας στους 29ους Πανιώνιους Αγώνες- Πανελλήνιο Μαθητικό Λογοτεχνικό & Εικαστικό Διαγωνισμό "Με το βλέμμα του Ομήρου: Όταν τα εμπόδια γίνονται εφόδια"

Συγχαίρουμε θερμά τις μαθήτριές μας, οι οποίες κατέκτησαν πρώτα βραβεία (!!!) στους 29ους Πανιώνιους Αγώνες - Πανελλήνιο Μαθητικό Λογοτεχνικό & Εικαστικό Διαγωνισμό "Με το βλέμμα του Ομήρου: Όταν τα εμπόδια γίνονται εφόδια".

Ηλιάννα Παπά (Γ2): 1ο ΒΡΑΒΕΙΟ στον ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΚΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ

Ελισάβετ Βαριαδάκη (Γ2): 1ο ΒΡΑΒΕΙΟ στον ΕΙΚΑΣΤΙΚΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ (για το έργο της «Ταξίδι προς τη ζωή»)

Αντωνία Πατερίτσα Λύκειο Ευαγγελική Σχολή Νέας Σμύρνης: ΈΠΑΙΝΟΣ ΠΡΩΤΟΤΥΠΙΑΣ (για το έργο της «Μηχανικά Φτερά»)

Συγχαρητήρια και στις εκπαιδευτικούς που συντόνισαν τη συμμετοχή, κες Παναγιώτα Λάδη και Χριστίνα Παπαδάκη.