ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΤΗΝ Α΄ ΤΑΞΗ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2020-21

Καλούνται οι γονείς/κηδεμόνες των υποψηφίων που έχουν καταταγεί στις θέσεις 1 – 78 του πίνακα αποτελεσμάτων να καταθέσουν ηλεκτρονικά (σε μορφή pdf) στη διεύθυνση Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.  έως την Τετάρτη 2 Σεπτεμβρίου και ώρα 13.00 την αίτηση εγγραφής (κατεβάστε την αίτηση εγγραφής εδώ). Στη συνέχεια, θα πρέπει να προσέλθουν την Πέμπτη 3 Σεπτεμβρίου, από 10.00-13.00, στο σχολείο, για να παραλάβουν το υπηρεσιακό σημείωμα έγκρισης μετεγγραφής, το οποίο θα προσκομίσουν στο γυμνάσιο πρώτης εγγραφής και ακολούθως θα το επιστρέψουν στο Πρότυπο Γυμνάσιο Ευαγγελικής Σχολής Σμύρνης, για να ολοκληρωθεί η διαδικασία εγγραφής.

Παρακαλούμε ιδιαίτερα, οι διευθύνσεις ηλεκτρονικού ταχυδρομείου των γονέων/κηδεμόνων να αναγράφονται ευκρινώς. Σημειώνουμε, επίσης, ότι οι γονείς/κηδεμόνες θα πρέπει να προσέλθουν με προστατευτική μάσκα και να τηρούν όλους τους ενδεδειγμένους κανόνες ασφαλείας.

Επιπροσθέτως, θα πρέπει να προσκομιστεί στον καθηγητή Φυσικής Αγωγής συμπληρωμένο έως τα τέλη Σεπτεμβρίου το Ατομικό Δελτίο Υγείας Μαθητή/τριας (ΑΔΥΜ) (κατεβάστε το ΑΔΥΜ εδώ). Το δελτίο συμπληρώνεται από παιδίατρο ή γενικό γιατρό.