Πρόσκληση υποβολής οικονομικής προσφοράς για την πραγματοποίηση 3ήμερης εκδρομής 2020

Το Πρότυπο Γυμνάσιο Ευαγγελικής Σχολής Σμύρνης προκειμένου να πραγματοποιήσει τετραήμερη εκδρομή

ΠΡΟΣΚΑΛΕΙ

τα Γραφεία Γενικού Τουρισμού με ειδικό σήμα και άδεια λειτουργίας από τον ΕΟΤ σε ισχύ, να καταθέσουν στο Πρότυπο Γυμνάσιο Ευαγγελικής Σχολής Σμύρνης σφραγισμένη προσφορά μαζί με τα απαραίτητα δικαιολογητικά μέχρι την Τετάρτη 11 Μαρτίου 2020 και ώρα 11.00 π.μ.
Οι προσφορές μπορούν να υποβληθούν με εξουσιοδοτημένο εκπρόσωπο ή ταχυδρομικά, αρκεί να διασφαλιστεί ότι θα έχουν παραληφθεί από το Πρότυπο Γυμνάσιο Ευαγγελικής Σχολής Σμύρνης μέχρι την ανωτέρω ημερομηνία και ώρα.
Οι προσφορές θα ανοιχτούν και θα αξιολογηθούν από την αρμόδια επιτροπή του Σχολείου την Πέμπτη 12 Μαρτίου 2020 και ώρα 12:00. (για την προκήρυξη πατήστε εδώ)