ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΤΗΝ Α΄ ΤΑΞΗ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2021-22

Καλούνται οι γονείς/κηδεμόνες των υποψηφίων που έχουν καταταγεί στις θέσεις 1 – 78 του πίνακα αποτελεσμάτων να προσέλθουν στο Γυμνάσιο Ευαγγελικής Σχολής από τις 2 έως και 6 Σεπτεμβρίου για την εγγραφή των επιτυχόντων στην Α΄ τάξη σχολικού έτους 2021-22.

Για τη διευκόλυνσή σας μπορείτε να έχετε ήδη συμπληρώσει την αίτηση εγγραφής

(κατεβάστε την αίτηση εγγραφής εδώ)

Παρακαλούμε ιδιαίτερα, οι διευθύνσεις ηλεκτρονικού ταχυδρομείου των γονέων/κηδεμόνων να αναγράφονται ευκρινώς. Σημειώνουμε, επίσης, ότι οι γονείς/κηδεμόνες θα πρέπει να προσέλθουν με προστατευτική μάσκα και να τηρούν όλους τους ενδεδειγμένους κανόνες ασφαλείας.

Επιπροσθέτως, θα πρέπει να προσκομιστεί φωτοτυπία αστυνομικής ταυτότητας του/της μαθητή/τριας καθώς και το Ατομικό Δελτίο Υγείας Μαθητή/τριας (ΑΔΥΜ) στον καθηγητή Φυσικής Αγωγής συμπληρωμένο έως τα τέλη Σεπτεμβρίου (κατεβάστε το ΑΔΥΜ εδώ). Το δελτίο συμπληρώνεται από παιδίατρο ή γενικό γιατρό.