Πέμπτη, 18 04 2024

ΘΕΜΑ: ΕΥΧΑΡΙΣΤΙΕΣ ΣΤΟ ΣΥΛΛΟΓΟ ΓΟΝΕΩΝ ΚΑΙ ΚΗΔΕΜΟΝΩΝ

Εκ μέρους του Συλλόγου Διδασκόντων του σχολείου θα ήθελα να εκφράσω τις ευχαριστίες μας στο Σύλλογο Γονέων και Κηδεμόνων για την προσφορά του βιντεοπροβολέα κι ενός πίνακα πενταγράμμου για την αίθουσα μουσικής καθώς και για τις ενέργειές του για τον ευπρεπισμό των αιθουσών. Θα ήθελα, επίσης, να εξάρω τις πρωτοβουλίες του για τη συγκρότηση παράλληλων ομίλων και ημερίδων με σκοπό τη ψυχαγωγία των παιδιών και την επιμόρφωση των γονέων και κηδεμόνων. Είμαι σίγουρος πως η αρμονική συμπόρευση και συνεργασία των δύο Συλλόγων θα αποφέρει ακόμη περισσότερους καρπούς στο μέλλον με γνώμονα πάντα το καλό και την προαγωγή των παιδιών αλλά και των μεγάλων.

Ο ΥΠΟΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΛΙΟΣ