Παρασκευή, 19 04 2024

ΘΕΡΙΝΕΣ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ

Θέμα: Θερινές υπηρεσίες Γυμνασίου Ευαγγελικής Σχολής

Οι σχολικές μονάδες της Δ΄ Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Αττικής θα είναι ανοικτές κατά τη θερινή περίοδο 2018 για επείγοντα θέματα γραμματειακής φύσεως κάθε Πέμπτη. Οι γονείς/κηδεμόνες των υποψηφίων των εισαγωγικών εξετάσεων 2018 που έχουν απολέσει τους κωδικούς των υποψηφίων, και ως εκ τούτου δεν έχουν πρόσβαση στη βαθμολογία των υποψηφίων μέσω της ηλεκτρονικής εφαρμογής, μπορούν να προσέλθουν στο σχολείο την Πέμπτη 5/7/2018 και ώρα 08:30 – 13:30, για να πληροφορηθούν εκ νέου τους κωδικούς των υποψηφίων.

Ν. Λινάρδος