ΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ    

Δευτέρα 18 Δεκέμβριος 2017

ΔΙΑΚΡΙΘΕΝΤΕΣ ΜΑΘΗΤΕΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 2017

Α΄τάξη 

1o ΒΡΑΒΕΙΟ ΑΡΙΣΤΕΙΑΣ

8. Κασιμάτης Δημήτριος, του Γεωργίου και της Βασιλικής, Πρότυπο Γυμνάσιο Ευαγγελικής Σχολής

2o ΒΡΑΒΕΙΟ ΑΡΙΣΤΕΙΑΣ

112. Σταν Ιωάννης, του Τεοντόρ και της Ανκούτσα, Πρότυπο Γυμνάσιο Ευαγγελικής Σχολής

3o ΒΡΑΒΕΙΟ ΑΡΙΣΤΕΙΑΣ

157. Σχίζας Κωνσταντίνος, του Ιωάννη και της Ευγενίας, Πρότυπο Γυμνάσιο Ευαγγελικής Σχολής

173. Αντωνοπούλου Άριστη-Αντωνία, του Σταύρου και της Μαρίας, Πρότυπο Ευαγγελικής Σχολής

186. Καλλονιάτης Σπυρίδων, του Θεόδωρου και της Παναγιώτας, Πρότυπο Γυμνάσιο Ευαγγελικής Σχολής

194. Συριανός Ιωάννης, του Μαρίνου και της Γεωργίας, Πρότυπο Γυμνάσιο Ευαγγελικής Σχολής

304. Ρουμπέας Ηλίας, του Στυλιανού και της Άννας, Πρότυπο Γυμνάσιο Ευαγγελικής Ευαγγελικής Σχολής

330. Πατσιούρας Δημήτριος, του Ηλία και της Μαρίας, Πρότυπο Γυμνάσιο Ευαγγελικής Σχολής

342. Καλογιαννίδου Ελισσάβετ, του Θωμά και της Χριστίνας Πρότυπο Γυμνάσιο Ευαγγελικής Σχολής

ΕΥΦΗΜΟΣ ΜΝΕΙΑ

369. Τσώλας Μιλτιάδης, του Μιλτιάδη και της Αικατερίνης, Πρότυπο Γυμνάσιο Ευαγγελικής Σχολής

374. Πάλλα Μαρία, του Δημητρίου και της Ζωής, Πρότυπο Γυμνάσιο Ευαγγελικής Σχολής

411. Παπαδημητρίου Ιωάννης-Ιάσων, του Δημητρίου και της Μαρίας, Πρότυπο Γυμνάσιο Ευαγγελικής Σχολής

414. Γιαννιτσιώτης Κωνσταντίνος, του Άγγελου και της Δέσποινας, Πρότυπο Γυμνάσιο Ευαγγελικής Σχολής

424. Μαραγκάκη Αντιγόνη, του Αριστοτέλη και της Αικατερίνης, Πρότυπο Γυμνάσιο Ευαγγελικής Σχολής

427. Μπούσιου Χρυσάνθη, του Παναγιώτη και της Ευγενείας, Πρότυπο Γυμνάσιο Ευαγγελικής Σχολής

437. Ζούνης Όμηρος, του Αναστάσιου και της Μαρίας, Πρότυπο Γυμνάσιο Ευαγγελικής Σχολής

442. Χονδρόπουλος Αλκιβιάδης, του Δημητρίου και της Ελένης, Πρότυπο Γυμνάσιο Ευαγγελικής Σχολής

456. Παρνασσάς Παναγιώτης, του Γεωργίου και της Βερονίκης, Πρότυπο Γυμνάσιο Ευαγγελικής Σχολής

466. Χατζηβασίλογλου Βασίλειος, του Ιωάννη και της Παρασκευής, Πρότυπο Ευαγγελικής Σχολής

475. Μπεθάνη Ελένη, του Κωνσταντίνου και της Χρυσούλας, Πρότυπο Γυμνάσιο Ευαγγελικής Σχολής

504. Σπίγγος Ιάσονας, του Σπυρίδωνα και της Κωνσταντίνας, Πρότυπο Γυμνάσιο Ευαγγελικής Σχολής

515. Εξαρχάκος Αργύρης, του Παναγιώτη και της Βασιλικής, Πρότυπο Γυμνάσιο Ευαγγελικής Σχολής

523. Γεράσης Αναστάσιος, του Ηρακλά και της Σοφίας, Πρότυπο Γυμνάσιο Ευαγγελικής Σχολής

  

Β΄τάξη

1o ΒΡΑΒΕΙΟ ΑΡΙΣΤΕΙΑΣ

12. Αγωγιάτης Δημήτριος, του Κων/νου και της Αικατερίνης, Ευαγγελική Σχολή Ν.Σμύρνης

2o ΒΡΑΒΕΙΟ ΑΡΙΣΤΕΙΑΣ

76. Κριθαρίδης Κωνσταντίνος, του Δημήτριου και της Παναγιώτας, Ευαγγελική Ν.Σμύρνης

3o ΒΡΑΒΕΙΟ ΑΡΙΣΤΕΙΑΣ

203. Χρηστάκης Χρήστος, του Ιωάννη και της Γεωργίας, Ευαγγελική Σχολή  Ν.Σμύρνης

ΕΥΦΗΜΟΣ ΜΝΕΙΑ

280. Μπίφσα Δανάη, του Αλέξιου και της Ιωάννας, Ευαγγελική Σχολή Ν.Σμύρνη

327. Βέλης Γεώργιος, του Ιωάννη και της Στυλιανής, Ευαγγελική Σχολή Νέας

328. Κουρεντζής Δημήτριος, του Κυριάκου και της Δήμητρας, Ευαγγελική Σχολή

329. Οικονομοπούλου Μαρία-Ευαγγελία, του Κλεομένη και της Παγώνας,

Γ΄τάξη

3o ΒΡΑΒΕΙΟ ΑΡΙΣΤΕΙΑΣ

113. Ξαστερούλιας Στέφανος, του Χαραλάμπους και της Χριστίνας, Γυμνάσιο Ευαγγελικής Σχολής

ΕΥΦΗΜΟΣ ΜΝΕΙΑ

220. Χρηστάκης Εμμανουήλ, του Ιωάννη και της Γεωργίας, Γυμνάσιο Ευαγγελικής