Τετάρτη, 01 05 2024

Διάκριση μαθητών/τριών μας στο 6ο Διαγωνισμό Γρίφων Μαθηματικών & Λογικής

Συγχαίρουμε θερμά την ομάδα της Α΄ τάξης, αποτελούμενη από τους Κωνσταντίνο Παπαδημητρίου, Απόστολο Παλαιολόγο και Άγγελο Παπαδόπουλο, η οποία συμμετείχε στον ημιτελικό και την ομάδα της Γ΄ τάξης, αποτελούμενη από τις/τους Ηλέκτρα Γκάτση, Ευαγγελία Ζέρμα  και Ρωμανό Ορφανάκης, η οποία κατέλαβε την 5η θέση στον τελικό του  6ου Διαγωνισμού  Γρίφων Μαθηματικών & Λογικής των Γυμνασίων τον οποίο διοργάνωσαν τα  Εκπαιδευτήρια Αντωνόπουλου «Εκπαιδευτική Αναγέννηση».

Συγχαρητήρια και στις εκπαιδευτικούς κυρίες Ασημίνα Αγγελία και Σωτηρία Παπακώστα,  οι οποίες είχαν την πρωτοβουλία και συντόνισαν τις συμμετοχές του σχολείου μας.