Επικαιροποιημένο πρόγραμμα ομίλων σχολικού έτους 2021-22

Κατά το τρέχον σχολικό έτος 2021-22 θα λειτουργήσουν από τη Δευτέρα 25 οκτωβρίου 2021 στο Πρότυπο Γυμνάσιο Ευαγγελικής Σχολής Σμύρνης οι ακόλουθοι όμιλοι:

1. Αγγελή Ασ.: «Διαγωνισμοί μαθηματικών ” (2 διδ. ώρες – Τετάρτη)
  2. Γεωργαντάκη Στ.: «Αλγοριθμική-προγραμματιστική επίλυση προβλημάτων με γλώσσες υψηλού επιπέδου» (3 διδ. ώρες – Τρίτη)
  3. Γκόνου Ελ.: «Όμιλος ρητορικής τέχνης, θεατρικού παιχνιδιού και δημιουργικής γραφής» (Παρασκευή 3 διδ. ώρες)
  4. Δάλκου Αγ. : «Απλά μαθήματα ψυχολογίας» (2 διδ. ώρες – Τετάρτη)
  5. Διαμάντης Π.: «Όμιλος υγιεινής, ανατομίας και φυσιολογίας» (3 διδ. ώρες – Δευτέρα ή Τετάρτη)
  6. Δρακοπούλου Χρ.: «Mythology – Erasmus” (2 διδ. ώρες – Πέμπτη)
  7. Καραλή Μ.: «Μουσικά σύνολα» (2 διδ. ώρες – Παρασκευή)
  8. Λασκαρίδου Αντ.: «Φιλαναγνωσία και βιβλιοθήκη» (2 διδ. ώρες – Τρίτη)
  9. Μιχαλιός Μ.: «Όλος ο Σαίξπηρ σε μία ώρα» (Προετοιμασία και ανέβασμα της παραστάσεως) (4 διδ. ώρες – Πέμπτη)
  10. Μπακαμήτσου Αθ.: «Εισαγωγή στον προγραμματισμό κινητών συσκευών με Appinvetorκαι στη γλώσσα προγραμματισμού Python» (3 διδ. ώρες – Δευτέρα)
  11. Παπαδάκη Χρ.: «Εικαστικό εργαστήρι: σχέδιο, καλές και εφαρμοσμένες τέχνες» (3 διδ. ώρες – Δευτέρα)
  12. Σαράφογλου Ελένη.: «Πράσινη παρέμβαση στον ελεύθερο χώρο του σχολείου» (2 διδ. ώρες την Πέμπτη)
  13. Σελεβίστας  Κ. : «Ένα παιχνίδι μεταφράσεων» (2 διδ. ώρες – Πέμπτη)
  14. Τσιλιούκας Στ.: «Θεωρητική φυσική» (2 διδ. ώρες – Τετάρτη)

ΔΕΥΤΕΡΑ

Τσιλιούκας

16.30 -

Σημείωση:

Όταν οι μαθητές/μαθήτριες σχολάνε νωρίτερα από την προγραμματισμένη ώρα λόγω συνεδριάσεως του συλλόγου διδασκόντων, περιπάτου κ.λπ. οι όμιλοι γίνονται κανονικά με πιθανή τροποποίηση του ωραρίου κατόπιν συνεννοήσεως με τον υπεύθυνο καθηγητή/καθηγήτρια του κάθε ομίλου.