ΕΓΓΡΑΦΗ ΣΤΗΝ Α΄ ΤΑΞΗ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2022-23

Παρακαλούνται οι γονείς/κηδεμόνες των επιτυχόντων κατά τις εισαγωγικές εξετάσεις μαθητών/τριών, οι οποίοι πρόκειται να φοιτήσουν στην Α΄ τάξη του Προτύπου Γυμνασίου Ευαγγελικής Σχολής Σμύρνης κατά το σχ. έτος 2022-3, να προσέλθουν για την εγγραφή τους στο Γυμνάσιο της Ευαγγελικής Σχολής από την Τρίτη 21/6 έως και την Παρασκευή 24/6 και ώρες 9.00-12.00.

Επίσης παρακαλούνται οι γονείς/κηδεμόνες να έχουν συμπληρώσει την αίτηση εγγραφής των εν λόγω μαθητών/μαθητριών.

(κατεβάστε την αίτηση εγγραφής εδώ),

και να έχουν αναγράψει ευκρινώς τη διεύθυνση του ηλεκτρονικού τους ταχυδρομείου.

Επιπροσθέτως θα πρέπει να προσκομισθεί φωτοτυπία αστυνομικής ταυτότητας του/της μαθητή/τριας καθώς και το Ατομικό Δελτίο Υγείας Μαθητή/τριας (ΑΔΥΜ) συμπληρωμένο από παιδίατρο ή γενικό ιατρό έως τα τέλη Σεπτεμβρίου το οποίο θα επιδοθεί στον καθηγητή/καθηγήτρια της φυσικής αγωγής (κατεβάστε το ΑΔΥΜ εδώ).

(Από τη διεύθυνση)