ΚΑΤΑΝΟΜΗ ΕΠΙΤΗΡΗΤΩΝ ΣΤΑ ΕΞΕΤΑΣΤΙΚΑ ΚΕΝΤΡΑ-ΟΔΗΓΙΕΣ ΣΤΟΥΣ ΕΠΙΤΗΡΗΤΕΣ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΤΟΥ ΠΡΟΤΥΠΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ 2020

Οι εισαγωγικές εξετάσεις για την Α΄ Τάξη του Πρότυπου Γυμνασίου της Ευαγγελικής Σχολής Σμύρνης θα διενεργηθούν σε δύο εξεταστικά κέντρα.

Ως Πρώτο ορίζεται το κτιριακό συγκρότημα που περιλαμβάνει το Γυμνάσιο Ευαγγελικής, το Λύκειο Ευαγγελικής και το 5ο Δημοτικό (είσοδος από Λέσβου 4). Οι επιτηρητές του πρώτου εξεταστικού κέντρου εδώ.

Ως Δεύτερο ορίζεται το κτιριακό συγκρότημα που περιλαμβάνει, το 2ο Λύκειο Π. Φαλήρου, το 2ο Γυμνάσιο Π. Φαλήρου, το 8ο Δημοτικό και το 13ο Δημοτικό (είσοδος από Τερψιθέας 35 και από 28ης Οκτωβρίου).Οι επιτηρητές του δεύτερου εξεταστικού κέντρου εδώ.

Οδηγίες προς τους επιτηρητές και των δύο εξεταστικών κέντρων εδώ.