ΑΝΑΣΤΟΛΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟΥ ΜΑΘΗΤΙΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ ΚΑΙ ΕΝΑΡΞΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΝΕΟΥ ΜΑΘΗΤΙΚΟΥ ΟΜΙΛΟΥ

Θέμα: Αναστολή λειτουργίας απογευματινού μαθητικού ομίλου και έναρξη λειτουργίας νέου μαθητικού ομίλου.

Ο απογευματινός μαθητικός όμιλος Φιλαναγνωσίας «Μικροί και Μεγάλοι Συγγραφείς», αναστέλλει τη λειτουργία του, λόγω μετάταξης της υπεύθυνης εκπαιδευτικού, κ. Δώρας Μέντη. Ο νέος όμιλος Αγγλικής Γλώσσας «Βελτίωση Δεξιοτήτων» θα λειτουργήσει από την Παρασκευή 24/11/2017 και κάθε Παρασκευή, επί δύο διδακτικές ώρες, μετά το πέρας του κανονικού ωρολογίου προγράμματος του σχολείου (13:30). Ο νέος όμιλος απευθύνεται σε μαθητές και των τριών τάξεων του Γυμνασίου και λειτουργεί υπό την ευθύνη της κ. Δέσποινας Χατζηκυριάκου, εκπαιδευτικού κλάδου ΠΕ06 (Αγγλικής).

Ν. Λινάρδος