ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΜΑΘΗΤΩΝ/ΤΡΙΩΝ ΣΤΗ ΒΡΑΔΙΑ ΤΟΥ ΕΡΕΥΝΗΤΗ

Θέμα: Συμμετοχή μαθητών/τριών στη Βραδιά του Ερευνητή

Είμαστε στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσουμε ότι οι μαθητές/τριες της β΄ τάξης Βασιλείου Νεκτάριος, Εμμανουήλ Δημήτριος, Προυσαλίδη Εριφύλη, Μπαλάτος Δημήτριος και Παναγιωτάκης Ευάγγελος, υπό την καθοδήγηση του καθηγητή τους κ. Διαμάντη Παντελή, συμμετείχαν στη Βραδιά Ερευνητή 2016, η οποία έλαβε χώρα στο Ε.Κ.Ε.Φ.Ε. «Δημόκριτος», την Παρασκευή 30/09/2016.

Συγχαίρουμε τους μαθητές μας για την εξαιρετική παρουσία τους στην εκδήλωση και την επιτυχή εκπροσώπηση του σχολείου.

Ν. Λινάρδος