oikoshmo-3aΠΡΟΤΥΠΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
Σμύρνη  1733 – 1922       Νέα Σμύρνη  1935 –  σήμερα

f1

Άρτεμις Χατζηγιαννάκη, "Η πολιτεία που αρμενίζει στα πέλαγα" (2015) Υδατογραφία σε χαρτί, 69x14 εκ.  

Κυριακή, 28 11 2021

Πρόγραμμα Ομίλων σχ. έτος 2021-2

Κατά το τρέχον σχολικό έτος 2021-22 θα λειτουργήσουν από τη Δευτέρα 25 οκτωβρίου 2021 στο Πρότυπο Γυμνάσιο Ευαγγελικής Σχολής Σμύρνης οι ακόλουθοι όμιλοι:

$11)      Αγγελή Ασ.: «Διαγωνισμοί μαθηματικών ” (2 διδ. ώρες – Τετάρτη)

$12)      Γεωργαντάκη Στ.: «Αλγοριθμική-προγραμματιστική επίλυση προβλημάτων με γλώσσες υψηλού επιπέδου» (3 διδ. ώρες – Τρίτη)

$13)      Γκόνου Ελ.: «Όμιλος ρητορικής τέχνης, θεατρικού παιχνιδιού και δημιουργικής γραφής» (Παρασκευή 2 διδ. ώρες)

$14)      Δάλκου Αγ. : «Απλά μαθήματα ψυχολογίας» (2 διδ. ώρες – Τετάρτη)

$15)      Διαμάντης Π.: «Όμιλος υγιεινής, ανατομίας και φυσιολογίας» (3 διδ. ώρες – Δευτέρα ή Τετάρτη)

$16)      Δρακοπούλου Χρ.: «Mythology – Erasmus” (2 διδ. ώρες – Πέμπτη)

$17)      Καραλή Μ.: «Μουσικά σύνολα» (2 διδ. ώρες – Παρασκευή)

$18)      Λασκαρίδου Αντ.: «Φιλαναγνωσία και βιβλιοθήκη» (2 διδ. ώρες – Τρίτη)

$19)      Μιχαλιός Μ.: «Όλος ο Σαίξπηρ σε μία ώρα» (Προετοιμασία και ανέβασμα της παραστάσεως) (4 διδ. ώρες – Πέμπτη)

$110)   Μπακαμήτσου Αθ.: «Εισαγωγή στον προγραμματισμό κινητών συσκευών με Appinvetorκαι στη γλώσσα προγραμματισμού Python» (3 διδ. ώρες – Δευτέρα)

$111)   Παπαδάκη Χρ.: «Εικαστικό εργαστήρι: σχέδιο, καλές και εφαρμοσμένες τέχνες» (3 διδ. ώρες – Δευτέρα)

$112)   Σαράφογλου Ελένη.: «Πράσινη παρέμβαση στον ελεύθερο χώρο του σχολείου» (2 διδ. ώρες τη Δευτέρα και 2 διδ. ώρες την Πέμπτη)

$113)   Σελεβίστας Κ. : «Ένα παιχνίδι μεταφράσεων» (2 διδ. ώρες – Πέμπτη)

$114)   Τσιλιούκας Στ.: «Θεωρητική φυσική» (2 διδ. ώρες – Τετάρτη) 

 

ΔΕΥΤΕΡΑ

ΤΡΙΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ

ΠΕΜΠΤΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

13.30 - 14.15

     

Σαράφογλου

Σελεβίστας

Δρακοπούλου

Γκόνου

Καραλή

14.15 –15.00

Διαμάντης

Μπακαμήτσου

Παπαδάκη

Σαράφογλου

Γεωργαντάκη

Λασκαρίδου

Αγγελή

Δάλκου

Τσιλιούκας

Σαράφογλου

Σελεβίστας

Μιχαλιός

Δρακοπούλου

Γκόνου

Καραλή

15.00 – 15.45

Διαμάντης

Μπακαμήτσου

Παπαδάκη

Σαράφογλου

Γεωργαντάκη

Λασκαρίδου

Αγγελή

Δάλκου

Τσιλιούκας

Μιχαλιός

 

15.45 - 16.30

Διαμάντης

Μπακαμήτσου

Παπαδάκη

Γεωργαντάκη

 

Μιχαλιός

 

16.30 -

17.15

     

Μιχαλιός

 

Σημείωση:

Όταν οι μαθητές/μαθήτριες σχολάνε νωρίτερα από την προγραμματισμένη ώρα λόγω συνεδριάσεως του συλλόγου διδασκόντων, περιπάτου κ.λπ. οι όμιλοι γίνονται κανονικά με πιθανή τροποποίηση του ωραρίου κατόπιν συνεννοήσεως με τον υπεύθυνο καθηγητή/καθηγήτρια του κάθε ομίλου.