ΥΠΟΒΟΛΗ ΑΙΤΗΣΕΩΝ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗΣ ΣΕ ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟΥΣ ΜΑΘΗΤΙΚΟΥΣ ΟΜΙΛΟΥΣ – Β΄ ΦΑΣΗ

Λόγω μη συμπλήρωσης επαρκούς αριθμού αιτήσεων συμμετοχής κατά την Α΄ φάση, οι γονείς και κηδεμόνες των ενδιαφερόμενων μαθητών/τριών μπορούν να υποβάλουν αίτηση συμμετοχής μέσω του ηλεκτρονικού συνδέσμου  https://forms.gle/kTVC4uPgxA6nNLVi8 στους κάτωθι ομίλους έως και την Τετάρτη 7 Οκτωβρίου στις 12.00 μ.μ.:

Α.Α.

ΤΙΤΛΟΣ ΟΜΙΛΟΥ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ

ΤΑΞΕΙΣ

ΗΜΕΡΑ

Εικαστικό Εργαστήριο και Ιστορία της Τέχνης

Χ. Παπαδάκη
Α. Kαφετζάκη

Α, Β, Γ (Γυμν.)

Α, Β, Γ (Λυκ.)

ΤΡΙΤΗ

Όμιλος Αγγλικής Λογοτεχνίας

Δ. Χατζηκυριάκου

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

Θεατρικός Όμιλος: «To λεωφορείο» του Στάνισλαβ Στρατίεφ

Μ. Μιχαλιός

ΠΕΜΠΤΗ
(3 ώρες)

Travel writing and travel blogging (Αγγλική και Ελληνική Γλώσσα)

Αικ. Γκότση

Α (Λυκ.)

ΤΡΙΤΗ
(2 ώρες, διαδικτυακά)

Στη Β΄ φάση μπορούν να λάβουν μέρος τόσο οι μαθητές/τριες που έχουν δηλώσει έναν όμιλο όσο και οι μαθητές/τριες που αποκλείστηκαν ως πλεονάζοντες/ουσες από υπερπλήρεις ομίλους.
Σημειώνεται ότι το όριο συμμετοχής των μαθητών/τριών σε ομίλους είναι οι δύο όμιλοι.

Μετά το πέρας της Β΄ φάσης θα ενημερωθείτε για την ακριβή ημερομηνία έναρξης όλων των ομίλων από το ιστολόγιο του σχολείου.