Παρασκευή, 19 04 2024

Διάκριση μαθητών του σχολείου μας στη β΄ φάση του 76ου Πανελλήνιου Διαγωνισμού της Μαθηματικής Εταιρείας «Ευκλείδης»

Είμαστε στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσουμε ότι οι παρακάτω μαθητές/τριες τουσχολείου μας διακρίθηκαν στη β΄ φάση του 76ου Πανελλήνιου Διαγωνισμού της ΜαθηματικήςΕταιρείας «Ευκλείδης» και προήχθησαν στην επόμενη φάση του διαγωνισμού «Αρχιμήδης» 2015-6.

ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ (Β΄ ΤΑΞΗ)

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (Α΄ ΤΑΞΗ)

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ (Γ΄ ΤΑΞΗ)

ΚΑΡΑΝΙΚΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΜΑΡΙΑ (Β΄ ΤΑΞΗ)

ΚΑΡΑΟΓΛΑΝΗΣ ΙΓΝΑΣΙΟΣ (Α΄ ΤΑΞΗ)

ΚΑΡΝΑΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ (Β΄ ΤΑΞΗ)

ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ (Β΄ ΤΑΞΗ)

ΠΑΝΗΓΥΡΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ (Γ΄ ΤΑΞΗ)

Ο αριθμός των επιτυχόντων μαθητών του ςχολείου μας αποτελεί το 47% επί τουσυνόλου των επιτυχόντων μαθητών όλων των σχολείων της Διεύθυνσης Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δ΄ Αθήνας. Συγχαίρουμε θερμά τους μαθητές και τις μαθήτριες μας για την επιτυχία τους, αλλά και όλους τους διαγωνισθέντες για την προσπάθειά τους.

Ο ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ

Ν. Λινάρδος