EISODOS

anthologio2

Τρίτη 21 Νοέμβριος 2017

Ανακοινώσεις

Η ΕΥΑΓΓΕΛΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΣΜΥΡΝΗΣ ΠΑΕΙ ΘΕΑΤΡΟ-ΑΝΑΒΟΛΗ ΘΕΑΤΡΙΚΗΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗΣ (3ης ΔΡΑΣΗΣ)

Αγαπητοί γονείς, αγαπητοί μαθητές,
Βρισκόμαστε στη δυσάρεστη θέση να σας ανακοινώσουμε ότι το Θέατρο Πορεία ανέβαλε την προγραμματισμένη για τις 2 Μαΐου 2017 παράσταση «Οι τρεις αδερφές». Παρά την προσπάθεια που καταβλήθηκε, δεν κατέστη δυνατόν να ανευρεθεί κατάλληλη παράσταση, την ίδια ή σε κοντινή ημερομηνία, προς αντικατάσταση της ήδη προγραμματισμένης. Το καταβληθέν αντίτιμο του εισιτηρίου θα επιστραφεί στους μαθητές από τον κ Ρενιέρη ή την κ. Γκότση (για τους μαθητές του Γυμνασίου) και από την κ. Λάζου, ή την κ. Γκότση (για τους μαθητές του Λυκείου). Θα σας ενημερώσουμε σύντομα για τη δυνατότητα παρακολούθησης της συγκεκριμένης παράστασης σε νέα ημερομηνία ή για τα επόμενα σχέδια της δράσης.
Λυπούμαστε ειλικρινά για την αναστάτωση. Ευχόμαστε σε όλους σας «Καλή Πρωτομαγιά».